Zamówienia hurtowe

Działalność naszego sklepu internetowego opiera się na realizowaniu zarówno zamówień hurtowych, jak i detalicznych. W przypadku pierwszej z wymienionych metod sprzedaży, jesteśmy w stanie szybko zaopatrzyć klientów, którzy potrzebują bardzo dużych ilości, różnego rodzaju tkanin i tekstyliów. Jako zamówienia hurtowe uznajemy te, które przewyższają 50 metrów materiałów. Wówczas tacy klienci mogą liczyć na niższe, bardziej atrakcyjne ceny, a także indywidualnie przyznawane rabaty na następne zakupy.

Zamówienia hurtowe


Hurtowe zamówienia na tkaniny

Najczęstszymi klientami, którzy składają w naszym sklepie internetowym zamówienia hurtowe są firmy, które prężnie działają w branżach, specjalizujących się w szyciu ubrań, dekoracji domowych, tapicerowaniu mebli, a także wykonawstwie dekoracji tekstylnych na sale weselne.

Większe zakupy, powyżej 50 metrów ważne są w przypadku zakupu pełnych belek i pełnych kuponów tkanin. Dysponujemy ogromną bazą, w której znajdują się dostępne wzory, kolory, a także gramatury materiałów, zarówno dekoracyjnych, jak i ubraniowych. W przypadku braku dostępności któryś z nich, jesteśmy w stanie doradzić klientowi i znaleźć idealny zamiennik lub sprowadzić tekstylia na zamówienie.

Kluczowe w tym przypadku są wzorniki materiałowe, którymi dysponujemy. Za ich pomocą jesteśmy w stanie zidentyfikować materiał, którego próbkę podesłał do nas klient. Zeszyty i wachlarze wzorników są dzisiaj wykorzystywane w niemal każdym sklepie czy hurtowni. Dzięki nim, klienci mogą zapoznać się z materiałem i poznać jego niepowtarzalne parametry techniczne, co może ich upewnić, co do zakupu całej belki tkaniny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium