Koszty dostawy

Odbiór osobisty

Zamówienie złożona przez sklep internetowy, wybierając uprzednio „Odbiór osobisty” możesz odebrać osobiście tylko w siedzibie naszej firmy, pod poniższym adresem: Halinów, ul. Olszowa 33

0,00 PLN

Przesyłka kurierska, Pocztex lub GLS

Czas dostawy zamówień wysłanych za pośrednictwem firmy kurierskiej do momentu odbioru paczki przez kuriera, to jeden dzień roboczy. W razie stwierdzenia uszkodzenia opakowania przesyłki, należy sprawdzić kompletność otrzymanego towaru w obecności kuriera. W przypadku zaistniałych okoliczności opisanych powyżej, w obecności kuriera należy sporządzić protokół - jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletnego towaru.

17,00 PLN

(przedpłata)

27,00 PLN

(pobranie)

12,00 PLN

(przedpłata)

18,00 PLN

(pobranie)

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to bardzo wygodny system odbioru przesyłek. Działa za pomocą skrytek paczkomatowych na terenie całej Polski. Możesz odebrać swoje złożone zamówienie 24 odziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przesyłki są dostarczane do Paczkomatu zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego do momentu wysłania paczki do odbiorcy. Zamówienie trzeba odebrać w ciągu 48 godzin od otrzymania informacji o umieszczeniu przesyłki w skrytce - jeśli w tym czasie nie uda Ci się odebrać przesyłki, wróci ona wówczas do sortowni paczek, a następnie do nadawcy. Gdy paczka dotrze do wybranego przez Ciebie paczkomatu, otrzymasz informację drogą mailową oraz wiadomość SMS z kodem do odbioru paczki. Skrytki mają ograniczone wymiary - gabaryt paczki nie może przekraczać gabarytu C - 410 x 380 x 640 mm, a waga to maksymalnie 25 kilogramów.

12,00 PLN

(przedpłata)

16,00 PLN

(pobranie)

Odbiór w punkcie

Zamów tkaniny przez nasz sklep internetowy i odbierz paczkę w dogodnym miejscu i czasie w dowolnym punkcie Poczty Polskiej, na stacji Orlen, w kiosku Ruch-u lub Żabce. Odbiór w punkcie niesie za sobą wiele korzyści takich jak atrakcyjna cena oraz krótki czas dostawy.

15,00 PLN

(przedpłata)

16,00 PLN

(pobranie)

Przesyłka kurierska, Kurier GLS- Wysyłka Dzisiaj

Kurier GLS- Wysyłka Dzisiaj to bardzo wygodna opcja dla ludzi, którym zależy na bardzo szybkiej dostawie. Aby paczka została skompletowana i wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej w ten sam dzień trzeba złożyć zamówienie przed godziną 14:00. Żeby przesyłka kurierska została wysłana tego samego dnia, zamówienie musi zostać złożone za pobraniem lub zostać opłacone za pośrednictwem przelewu natychmiastowego Blue Media, PayU lub Paypal. Naszym priorytetem jest, aby paczki były wysyłane niezwłocznie i dotarły do Państwa jak najszybciej to możliwe. Czasami jednak jednego dnia zderzamy się z dużą ilością zamówień poprzez wybranie opcji dostawy Kurier GLS- Wysyłka Dzisiaj. Jeśli paczka kurierska nie wyjdzie przy wybraniu opcji Kurier GLS- Wysyłka Dzisiaj to zwracamy całą kwotę 35zł wysyłki kurierskiej.

35,00 PLN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium