Zamów próbki

Drogi Kliencie, już możesz zamawiać próbki online! W trosce o zadowolenie naszych klientów, każde realizowane zamówienie wykonujemy z należytą starannością. Specjalnie dla naszych Klientów, stale poszerzamy nasz asortyment o nowe odcienie. Dzięki naszemu fotografowi, który używa profesjonalnego sprzętu do fotografowania materiałów, staramy się oddać jak najlepszy odcień oferowanych przez nas materiałów. W związku z różnorodnością ustawień graficznych wyświetlaczy i monitorów, odcienie materiałów mogą się delikatnie różnić. W trosce o pomoc w doborze materiałów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zamówienia próbek, która pozwoli Państwu dobrać odpowiedni odcień materiału.

Rozmiar oferowanych przez nas próbek to 9,5cm x 17cm

zampro

Troszcząc się o naszych klientów, nieustannie wprowadzamy szereg udogodnień, które nie tylko ułatwiają zakupy, ale wybór poszczególnych tekstyliów. Istnieje możliwość zamówienia próbek materiałów, których planujemy większy zakup w przyszłości. Dysponujemy wzornikami w postaci katalogów i wachlarzy, do których przytwierdzone są małe skrawki materiałów różnego rodzaju.

Ponadto używamy wysokiej jakości sprzętu fotograficznego, by jak najlepiej przedstawić fakturę tkanin i ich rzeczywisty wygląd, który będzie pokrywał się z tym, co Państwo otrzymają. Należy jednak wziąć pod uwagę różne parametry wyświetlaczy graficznych i monitorów, przez co odcienie materiałów mogą się lekko różnić.

W tym przypadku najlepiej sprawdzą się nasze wzorniki. Po zapoznaniu się z nimi łatwiej podjąć decyzję co do zakupu większej ilości materiału z danego rodzaju. By skorzystać z tej opcji, należy kliknąć w przycisk Zamów próbki na karcie danego produktu. Przykładowe wzorniki materiałów różnią się ceną od docelowego produktu, a także nie podlegają zwrotowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium