Darmowa dostawa od 199zł

Bezproblemowe zwroty

Szyfon

Na terenie Polski prężnie rozwija się branża tekstylna. Coraz więcej osób próbuje własnych sił zasiadając do maszyny do szycia i tworząc własne stroje czy kreacje wyjściowe. Warto jednak zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria krawieckie, a także wysokiej jakości tkaniny, takie jak tiul, len czy szyfon. Ten ostatni króluje na całym świecie od lat, jednak nadal szyte są z tego materiału ubrania.
Wcześniej wspomniana tkanina nosi miano dekoracyjnej, bowiem znajduje w naszych domach różne przeznaczenie. Tworzone są z niej nie tylko dekoracje okienne, bielizna czy konfekcja pościelowa, ale także suknie wieczorowe.

Wbrew pozorom, szyfon jest bardzo zwiewną tkaniną, która szczególnie sprawdza się przy produkcji sukienek, przewiewnych ubrań letnich, ale również do produkcji dekoracji. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego materiału, między innymi jedwabny, nylonowy, bawełniany, cieniowany, a także mieszany. Pierwszy z wymienionych rodzajów jest najdroższy, bowiem jest to tkanina naturalna, uznawana za luksusową.

Szyfon Kresz Szary Szyfon Kresz Szary
Cena: 7,99 zł 21,00 zł
metr
zobacz więcej
16 pkt
  • -62%
Szyfon srebrne groszki Szyfon srebrne groszki
Cena: 9,99 zł 34,90 zł
metr
zobacz więcej
20 pkt
  • -71%
Szyfon srebrny deszczyk Szyfon srebrny deszczyk
Cena: 9,99 zł 34,90 zł
metr
zobacz więcej
20 pkt
  • -71%
Szyfon szary ciemny Szyfon szary ciemny
Cena: 12,90 zł 20,00 zł
metr
zobacz więcej
26 pkt
  • -36%
Szyfon szary jasny Szyfon szary jasny
Cena: 12,90 zł 22,90 zł
metr
zobacz więcej
26 pkt
  • -44%
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium