Darmowa dostawa od 199zł

Bezproblemowe zwroty

Sznurki bawełniane

Doskonale zaopatrzony sklep stacjonarny oraz internetowy Materiały Tkaniny dostarcza klientom z całej Polski i z zagranicy najlepsze materiały do szycia, produkcji ubrań, domowych dekoracji i akcesoriów. Wśród nich znajdują się kolorowe, trwałe i przyjemne w dotyku sznurki bawełniane 5 mm o długości 100 m. To produkt do wykonywania robótek ręcznych, idealny dla osób, które lubią szydełkować i samodzielnie wykonywać dodatki do domu.


Sznurki bawełniane z Materiały Tkaniny


Polecamy kolorowe i trwałe sznurki bawełniane 5 mm dł. 100 m. Dostępne są one w wielu wersjach kolorystycznych, by klienci mogli wykonać dowolne sznurkowe dekoracje lub stworzyć akcesoria dopełniające strój. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachową pomoc w doborze produktów, błyskawiczną wysyłkę. Doskonale wiemy, jak wybierać asortyment, który zaakceptują najbardziej wymagający klienci naszego sklepu z tkaninami.

 

Sznurek Bawełniany Czas na Miętę

Sznurek Bawełniany Czas na Miętę

Cena: 19,90 zł
x sztuka
zobacz więcej
40 pkt

Jaki jest nasz sznurek bawełniany?


Proponujemy sznurek bawełniany 5 mm o długości 100 m, który powstał z wysokiej jakości przędzy bawełnianej. Przędza ta posiada certyfikat bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100, więc sznurek na pewno nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Nie ma w składzie pestycydów, formaldehydu, ekstrahowanych metali ciężkich, barwników rakotwórczych, ani składników wywołujących alergię. Produkty wykonane ze sznurka są więc bezpieczne nawet dla najmłodszych. Wypełnienie sznurka jest poliestrowe, by był on wyjątkowo wytrzymały na zerwanie. Sznurek nie chłonie wody, nie rozciąga się, jest wytrzymały, a jednocześnie sprężysty. Bardzo przyjemnie wykonuje się z niego różne ściegi i węzły, a gotowa praca zachowuje swój pierwotny kształt przez długi czas. Zwracamy uwagę jednak na to, by do większych prac w tym samym kolorze od razu zakupić większą liczbę szpulek z tej samej dostawy. Sznurki tego samego koloru, ale z różnych partii produkcyjnych mogą różnić się od siebie odcieniem, co wpłynie na ostateczny wygląd produktu.


Dlaczego warto mieć kolorowe sznurki bawełniane?

Sznurki bawełniane 5 mm dł 100 m służą do wykonywania akcesoriów domowych i ubraniowych. Klienci naszego sklepu z tkaninami tworzą za jego pomocą dywaniki i dywany, pufy dziergane, podkładki stołowe, makramy wiszące, dekoracyjne oraz na kwiaty, torebki, siatki na zakupy. Wystarczy obejrzeć kilka filmów instruktażowych albo zapisać się do grupy robótkowej, by szybko nauczyć się podstawowych ściegów albo węzłów i samodzielnie wykonywać przedmioty użyteczne i dekoracyjne jednocześnie. Sznurek bawełniany zaplata się głównie szydełkiem, a odpowiednio dobierając grubość szydełka, można wykonać prace bardzo zwarte, np. dywaniki albo luźno splecione, czyli siatki na zakupy.


Prace ręczne — zalety


Wykonywanie prac ręcznych ze sznurka bawełnianego 5 mm dł 100 m pozwala na znalezienie ukojenia, odprężenia i spokoju. Szycie, zaplatanie i szydełkowanie wycisza, poprawia nastrój, ale dostarcza także oryginalnych dodatków mieszkaniowych i akcesoriów codziennego użytku. Wielu klientów naszego sklepu z tkaninami wykonuje także produkty ze sznurka bawełnianego na zamówienie, powiększając w ten sposób swój domowy budżet.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium