Darmowa dostawa od 199zł

Bezproblemowe zwroty

Ogrzewacze ogrodowe

Ogrzewacze ogrodowe i tarasowe przydadzą się wszystkim zwolennikom spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzięki nim można relaksować się na zewnątrz także chłodne, jesienne wieczory. W sklepie MaterialyTkaniny.pl oferujemy ogrzewacze ogrodowe na gaz i promienniki. Potrafią one skutecznie dogrzać kilka osób siedzących na sporym tarasie czy w altance. To estetyczne, ekonomiczne i bezpieczne urządzenia wykonane z trwałych materiałów.

Ogrodowy ogrzewacz gazowy z pokrowcem MIR-H49SA

Ogrodowy ogrzewacz gazowy z pokrowcem MIR-H49SA

Cena: 1 690,00 zł
x sztuka
zobacz więcej
3 380 pkt
Ogrzewacz tarasowy gazowy czarny Mripol

Ogrzewacz tarasowy gazowy czarny Mripol

Cena: 1 499,00 zł
x sztuka
zobacz więcej
2 998 pkt
Tarasowy ogrzewacz gazowy

Tarasowy ogrzewacz gazowy

Cena: 999,00 zł
x sztuka
zobacz więcej
1 998 pkt

Zalety ogrzewaczy ogrodowych
Ogrzewacze ogrodowe są łatwe w obsłudze, przenośne, ale i dekoracyjne. Przy zakupie ogrzewacza do ogrodu, na taras lub do altanki, warto sprawdzić:
- Jaką powierzchnię ogrzeją?
- Czy mają regulację mocy, dzięki której można dopasować temperaturę grzania do indywidualnych potrzeb użytkowników?
- Czy mają zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem, a w przypadku ogrzewaczy gazowych ochronę przed wypływem gazu?
- Ile paliwa albo prądu zużywają w ciągu godziny pracy?
- Czy łatwo je przenosić?
- Czy kształt, kolor i materiał, z którego jest zrobiony ogrodowy ogrzewacz pasują do stylistyki ogrodu, tarasu albo altanki?

Do najpopularniejszych urządzeń należą ogrzewacze ogrodowe gazowe w formie parasoli albo lampy, które emitują ciepło.


Ogrzewacz ogrodowy gazowy czy elektryczny?
Spodobał Ci się ogrzewacz ogrodowy z MaterialyTkaniny.pl? Zanim go zamówisz, pomyśl, w jakich warunkach będzie używany. Jeśli zamierzasz używać go na tarasie czy balkonie, z powodzeniem możesz wybrać urządzenie podłączane do prądu. Elektryczny ogrzewacz montowany jest na ścianie, więc nie zawadza i nie przeszkadza w poruszaniu się po tarasie. Jeśli chcesz dłużej posiedzieć w ogrodzie lub altanie, zamów ogrzewacz gazowy, który nie wymaga podłączenia do gniazdka.


Ogrzewacze ogrodowe nie tylko do domów
Ogrzewacz ogrodowy i tarasowy na gaz to często używane urządzenie w restauracjach, kawiarniach, barach czy hotelach. Dzięki niemu goście obiektu mogą spędzać czas na zewnątrz, nie narzekając przy tym na chłód. Ustawiając takie urządzenie w swoim lokalu, zwiększysz dochody z prowadzenia działalności. Jeśli w sali jest już komplet, możesz zaprosić swoich gości do ogrzewanego ogródka. Ogrzewacze gazowe w formie parasoli zapewniają ciepło w promieniu kilku metrów. W zależności od tego, jaką opcję wybierzesz, możesz ogrzać powierzchnię nawet do 50 metrów kwadratowych.

Elektryczny promiennik podczerwieni ogrzewa osoby przebywające w jego pobliżu, nie zaś powietrze, należy go więc skierować bezpośrednio na gości ogródka. W ten sposób zwiększa komfort użytkowników i szybciej zapewnia komfort cieplny. Można go stosować także w pomieszczeniach zamkniętych.


Ogrzewacze ogrodowe tarasowe z MaterialyTkaniny.pl
Ogrodowe ogrzewacze gazowe i promienniki ciepła zamówisz prosto do swojego domu lub firmy. Złóż zamówienie w MaterialyTkaniny.pl i korzystaj ze swojego ogrodu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Nawet najchłodniejszy wieczór stanie się miły, kiedy włączysz skuteczny ogrzewacz.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium